مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ملی بهره وری برگزار شد

مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ملی بهره وری برگزار شد

آیین بزرگداشت دهمین جشنواره ملی بهره‌وری با حضور و مشارکت مقامات کشوری، فعالان اقتصادی، شرکت‌ها و واحدهای تولیدی و خدماتی در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد.
با توجه به گزارش ارایه شده توسط فرشید شکرخدایی، دبیر جشنواره ملی بهره‌وری، در این مرحله از جشنواره ۳۰ پروژه ارتقای عملکرد بهره وری و بهینه کاوی مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.
این رویداد با حمایت معنوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تهران برگزار شد و در دهمین جشنواره در قالب ۴ مسابقه ملی: تجربه¬های موفق، بهینه کاوی، انتخاب بهترین محل برای کار و برترین توان اجرا در ۱۲ صنعت و گروه اقتصادی به عملکرد بهره وری در چهار حوزه بنگاه اقتصادی پرداخت تا شرکت‌هایی که بیشترین بهره‌وری را در مراحل گوناگون فعالیت بنگاه خود داشته‌اند معرفی و با لوح تقدیر ویژه جشنواره ملی بهره‌وری برجسته شوند.
در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰ نفر از متخصصین کشور عضو شبکه داوری جشنواره ملی بهره وری می باشند.

شرکت های بیمه کوثر، مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا ( پارس)، هولدینگ توسعه معادن روی و بانک انصار با کسب امتیاز برتر در مسابقه تجربه های موفق، شرکت صنایع خاک چینی ایران و بانک انصار در مسابقه بهینه کاوی، شرکت های آریا رسانه تدبیر(شاتل) و صنایع خاک چینی ایران در مسابقه انتخاب بهترین محل برای کار در جشنواره، موفق به دریافت لوح تقدیر جشنواره ملی بهره وری شدند و مسابقه ملی برترین توان اجرا در این دوره برنده ای نداشت.
مدیرعامل محترم شرکت توسعه معادن روی ایران به عنوان اهدا کننده جوایز طبق قوانین مشخص شده مربوط به دریافت کننده تندیس بهره وری، در مراسم حضور داشت.
شرکت های روغن کشی خرمشهر، ساپیا، شیمی دارویی داروپخش، نقش اول کیفیت و فولاد هرمزگان جنوب موفق به دریافت سپاسنامه از مسابقه ملی تجربه های موفق، شرکت های صنایع کاغذ پارس، نقش اول کیفیت و سایپا موفق به دریافت سپاسنامه از مسابقه ملی بهینه کاوی، شرکت های بیمه پارسیان و البرز دارو موفق به دریافت سپاسنامه از مسابقه انتخاب بهترین محل برای کار شدند.
در انتها گزارشی از وضعیت نحوه پروژه های ارتقای عملکرد بهره وری و بهینه کاوی توسط آقای احسان جنتی فرد دبیر کمیته علمی جشنواره ارایه گردید.